Frezowanie

Wykonujemy zarówno elementy jednostkowe jak i seryjne. Posiadamy numerycznie sterowane centra obróbcze pięcioosiowe i czteroosiowe z poziomą osią frezowania oraz frezarki trzyosiowe. Maksymalne wymiary obrabianego przedmiotu w przypadku frezarki pięcioosiowej to: x-500mm, y-450mm, z-400mm. W przypadku obróbki czteroosiowej maksymalny wymiar przedmiotu obrabianego to: x-1050mm, y-900mm, z-1030mm a w przypadku obróbki trzyosiowej maksymalny wymiar przedmiotu obrabianego to: x-1150mm, y-700mm, z-550mm.

Toczenie

Oferujemy obróbkę elementów na maszynach konwencjonalnych, co ma zastosowanie w przypadku obróbki jednostkowej. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy maszyny numeryczne. Średnica toczonego elementu typu tarcza na maszynie numerycznej może wynosić do 600mm, w przypadku elementów typu wałek do 350mm i długości do 400mm. Wykonujemy również pozaosiowe zabiegi wiertarsko-frezarskie.

Spawanie

Spawanie MIG, MAG, TIG. Technologie spawania poparte certyfikatami Instytutu Spawalnictwa oraz Certyfikatem TÜV. Projektujemy i wykonujemy przyrządy spawalnicze we własnym zakresie.

Lakierowanie

Lakierujemy metodami proszkowymi oraz metodą na mokro. Wykonujemy powłoki poliuretanowe, poliamidowe, PTFE (teflonowe), fluoropolimerowe, epoksydowe. Przygotowanie powierzchni realizujemy w oparciu o technologię piaskowania czystym elektrokorundem, co daje gwarancję właściwego przygotowania podłoża pod lakierowanie.

CAD + CAM

Projektowanie techniczne przy użyciu najnowszego oprogramowania. Nasi konstruktorzy projektują części i przygotowują dokumentację wyrobu, opracowują modele 3D, dokumentację płaską i wizualizację. W naszej pracy wykorzystujemy oprogramowania: Inventor, SolidWorks, SolidEdge.

Wytwarzanie produktu odbywa się ze wsparciem najnowszego oprogramowania HyperMill. Dzięki oprogramowaniu typu CAM integrujemy fazę projektowania i wytwarzania produktu, co pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakości i precyzji oraz skrócenie czasu wdrożenia.

Montaż

Realizujemy montaż i uruchomienie maszyn oraz urządzeń w siedzibie naszej firmy jak i u klienta. Maszyny wykonujemy w oparciu o własne projekty i w oparciu o dokumentację powierzoną przez klienta. W skład realizacji wchodzi montaż mechaniki, elektryki, elektroniki i oprogramowania.

Park Maszynowy

Nasz park maszynowy wyposażony jest w jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn marki DMG MORI. Prowadzimy stałą współpracę z firmą DMG MORI w zakresie szkoleń dla pracowników co pozwala nam rozwijać nasze kompetencje i wytwarzać produkty o wysokiej jakości.

Zobacz nasz park maszynowy