Witamy w firmie MECHANICA CNC
Zapraszamy do współpracy

Tworzymy własne rozwiązania i projekty, pracujemy również na projektach naszych klientów. Bezpieczeństwo, i zadowolenie klienta to nasze priorytety.

Jesteśmy polską firmą, która realizuje projekty dla wiodących światowych marek działających w takich branżach jak automotive, robotyka, systemy pakowania i pojazdy elektryczne. Usługi świadczone przez MECHANICA CNC dają naszym klientom większą elastyczność, dzięki czemu mogą szybciej i efektywniej realizować swoje cele biznesowe.

Posiadamy certyfikat systemu zarządzania zgodnie z wymaganiami PN-EN ISO 9001:2015-10

Zakres certyfikacji:

  • projektowanie, prototypowanie, budowa maszyn i urządzeń oraz części
    maszyn
  • obróbka metali, metali nieżelaznych oraz tworzyw sztucznych

 


 

Numer certyfikatu: 145705/C/6
Data decyzji certyfikacyjnej: 18.01.2021
Okres ważności certyfikatu: 20.01.2022 – 02.02.2023
Data wydania: 20.01.2022

Nasz zespół

Dbamy o to aby nasz zespół miał szeroko rozbudowane kompetencje m.in w takich obszarach jak inżynieria i mechanika maszyn, projektowanie i prototypowanie, obróbka materiałów i spawanie, lakierowanie. Ponad to obsługa klienta, zarządzanie systemami jakości, sprzedaż i marketing. Wierzymy, że pozytywne środowisko pracy, wsparcie i współpraca w zespole przynosi najlepsze efekty dlatego opieramy naszą współpracę na szacunku i wzajemnym zrozumieniu swoich potrzeb.

Park Maszynowy

Nasz park maszynowy wyposażony jest w jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn marki DMG MORI. Prowadzimy stałą współpracę z firmą DMG MORI w zakresie szkoleń dla pracowników co pozwala nam rozwijać nasze kompetencje i wytwarzać produkty o wysokiej jakości.

Zobacz nasz park maszynowy